AHİKA YÖNETİM KURULU NİSAN AYI TOPLANTISI AKSARAY’DA YAPILD

AHİKA YÖNETİM KURULU NİSAN AYI TOPLANTISI AKSARAY’DA YAPILD

AKSARAY

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 30 Nisan 2019 Salı günü Aksaray Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırşehir Valisi İbrahim Akın başkanlığında gerçekleştirilen toplantı; Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri Valilerinin yanı sıra, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Bekir Varol’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, bir önceki Yönetim Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlarla ilgili çalışmalar değerlendirildi.

Toplantının gündem maddeleri arasında bulunan; “2018 Yılı Dış Denetim Raporunun Sunulması” ve “Sayıştay Başkanlığının Kalkınma Ajanslarına Yönelik Gerçekleştirmiş Olduğu 2017 Yılı Genel Denetim Sonucunda Oluşturulan Raporda Yer Alan Bulguların Görüşülmesi” ile gündemdeki diğer maddeler görüşüldü.

Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ