Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

VALİ AKTAŞ MUHTARLARLA YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

VALİ AKTAŞ MUHTARLARLA YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

MUHTARLARLARIMIZLA YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTIK

Nevşehir Valiliği tarafından Emniyet Tesisi Topuzluhan’da öğle yemeği programı ve akabinde toplantı düzenlendi.

Nevşehir Valiliğinin ev sahipliğinde ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında yapılan yemekli toplantıya; AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, İstanbul-Bağcılar Yeşilay Cemiyeti Şubesi Başkanı Mustafa Aslan, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Ali Akkoç, Psikolog Tuba Kabukcu Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, İl geneli merkez mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Program; Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık’ın yaptığı açılış konuşması ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Topuzluhan restaurantta yemekli olarak düzenlenen yılın ilk toplantısında Vali İlhami Aktaş, uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusuna değinerek, mahalle ve köy muhtarlarına konu ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Madde bağımlılığına dikkat çeken Vali Aktaş, bağımlılıkla mücadele konusunda muhtarlara büyük görevler düştüğünü belirterek, geleceğe yönelik bir tehdit haline gelen bağımlılıklarla mücadelenin yoğun ve kararlı bir şekilde sürdürülme zorunluluğunun altını çizdi.

Muhtarlar, mahalle ve köylerine ait istek, talep ve önerilerini iletti.

Yemek programının ardından 2019 Yılının ilk Muhtarlar Toplantısı, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Buradaki toplantıya; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, İstanbul-Bağcılar Yeşilay Cemiyeti Şubesi Başkanı Mustafa Aslan, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Ali Akkoç, Psikolog Tuba Kabukcu Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, İl geneli merkez mahalle ve köy muhtarları katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ