Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Kaymakam ÖNER Başkanlığında Toplandı

Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Kaymakam ÖNER Başkanlığında Toplandı

Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı ile Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme toplantısı Kaymakamımız  Olgun ÖNER’ in başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda yapıldı.

Kaymakamı Olgun ÖNER toplantıda konunun önemine dikkat çekerek, mücadelenin aile, okul gibi birçok alanda yapılması gerektiğinin önemini vurguladı. Özellikle gençlerimizin madde bağımlılığından uzak tutulması için tüm kurumlarımızın üzerine düşen görevleri yerine getirmeleri ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içerisinde bulunulması gerektiğini kaydetti.

Uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı ve bir o kadar da sorumluluk duygusuyla hareket edip, çocuklarımızı ve gençlerimizi uzak tutmak, diğer taraftan gençlerimizi zehirleyenlerle mücadele etmek amacıyla her türlü tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi.

Kaymakam Olgun ÖNER başkanlığındaki toplantıya, İlçe Jandarma Komutan V. Kaan NAYMAN, İlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ İlçe Sağlık Müdürü Dr Adnan KAKİLLİ, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nihal OSAN, Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ÖRTLEK ve ilgili kurum amirleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ