Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TÜRK EĞİTİM SEN; NEVÜ’DE TEBRİK ZİYARETLERİNDE BULUNDU

TÜRK EĞİTİM SEN; NEVÜ’DE TEBRİK ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç ve Nevü Tes temsilcilisi Abdullah Çamcı beraberindeki heyetle Nevü’de yeni atanan dekanları, idari ve akademik unvan alan bilim insanlarına hayırlı olsun ziyareti yaparak tebrik ettiler.

Ziyaretlerle ilgili Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç kamuoyuna şu paylaşımlarda bulundu.

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ŞAHLAN ÖZTÜRK TEBRİK EDİLDİ.

Nevü-Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı görevine atanan Prof.Dr. Şahlan Öztürk’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Misafirperverliğinden dolayı kıymetli hocamıza teşekkür ederiz.

“İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır.” anlayışıyla Türkiye’nin aydınlık yarınlara ulaşması hedefi doğrultusunda emek veren bilim insanlarına Şahlan hocamız nezdinde teşekkür ederiz.

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ERSAN KABALCI TEBRİK EDİLDİ.

Nevü-Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevine başlayan Prof.Dr. Ersan Kabalcı hocamızı ziyaret ederek hayırlı olsun ve tebrik dileklerimizi ilettik.

“Bilim, gerçeğe giden yolları aydınlatan ışıktır.” anlayışıyla bilime ve Türkiye’ye ışık olan bilim insanı Ersan hocamıza mütevazi duruşuyla gösterdiği misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

İKTİSAT FAKÜLTESİ DEKAN YARDIMCISI PROF.DR. KORHAN KARACAOĞLU TEBRİK EDİLDİ.

Nevü-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Dekan Yardımcısı olarak atanan aynı zamanda Profesörlük kadrosuna atanan Prof.Dr. Korhan Karacaoğlu’nu ziyaret ederek tebrik ve

hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Hacı Bektaş-ı Veli’nin “İlmi ve bilgiyi yüce tutan kimse hiçbir zaman küçülmez, alçalmaz.” düsturu ile çalışmayı ve Türkiye için üretmeyi önceliği arasına alan Korhan hocamıza ziyaretimizde gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

AKADEMİK UNVAN ALAN BİLİM İNSANLARI ZİYARET EDİLİYOR.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Fen Edb. Fak. kıymetli hocalarımızı ziyaret ederek tebrik ettik. Tarih bölümünde Doç. Dr. Hüseyin Kalemli hocamız ile tarihe ve bilme dair istişare ederek kendisini Doçent olmasından dolayı tebrik ettik. Akademik unvan alan kıymetli bilim insanlarını ziyaret ederek tebriklerimizi iletiyoruz. Bilim insanlarımıza Türk bilim hayatına, Üniversitemize ve şehrimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

İnsanı yücelten en temel değer bilim ve sanattır. Türk bilim hayatına katkı sunan eser veren tüm hocalarımızı tebrik ediyoruz.

 

REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. SERKAN ŞAHİNKAYA TEBRİK EDİLDİ.

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Serkan Şahinkaya’nın Nevü- Rektör yardımcısı olmasından dolayı ziyaret edilerek tebrik edildi. Çalışmalarında başarılar diledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ