Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Telafide Ben de Varım programı 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacak

Telafide Ben de Varım programı 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacak

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda yaz tatili döneminde çocukların fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla “Telafide Ben de Varım” programı 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacaktır.

Salgın nedeniyle evlere kapanmak zorunda kalan çocuklarımızın sosyalleşmesi için pek çok fiziksel, sosyal ve duygusal etkinlik; eksikliklerini gidermeleri için akademik çalışma Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde tüm paydaşlarımızla iş birliği içinde planlanıyor.

“Telafide Ben de Varım” programı ile öğretmenler de mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak, veliler de çocuklarıyla birlikte eğitim faaliyetlerine katılabilecektir.

Telafi programı sayesinde eğitimde eksikler giderilecek, okullar şenlenecek, öğrenciler sıralarına sevinçle dönebilecek. Salgının etkisi en aza indirilerek eğitim hayatımıza kaldığımız yerden devam edilecek. Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm imkânlarımızda telafi de biz de varız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ