Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir’de Uyuşturucuya Geçit Yok

Nevşehir’de Uyuşturucuya Geçit Yok

feto

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin yapmış olduğu istihbari çalışmalar neticesinde; İran Uyruklu S.A. Afganistan Uyruklu N.M. ve A.Z. isimli şahısların üzerlerinde ve  50… plakalı araç içerisinde yapılan aramalarda; 50 gr. Uyuşturucu maddesi ve bir şahıs üzerinde sigara paketi içerisinde 0,50 gr. Eroin ele geçirilmiş şahıslar hakkında “Uyuşturcu Madde Bulundurmak Ve Kullanmak, Ticaretini Yapmak” suçlarında yasal işlem yapılmış  N.M. ve A.Z. isimli şahıslar tutuklanarak Nevşehir  F Tipi Kapalı cezaevine teslim edilmiştir.
Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğüne yapılan ihbar sonucu yapmış olduğu çalışmalarda İran uyuruklu P.K. isimli şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçlarından yasal işlem yapılmıştır.
 Emniyet Müdürlüğümüz Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından devriye görevini ifa ederken durumundan şüphelenilen bir işyerinde yapılan arama sonucu 1 gr. ağırlığında uyuşturucu madde ele geçirilmiş ve M.Y. isimli şahıs hakkında yasal işlem yapılmıştır.
-Emniyet Müdürlüğü  Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince yapılan çalışmada; 50…sayılı araç ve araç sahibi S.Y. isimli şahısın yapılan aramasında 3 gr. ağırlığında uyuşturucu maddesi ele geçirilmiş sahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından yasal işlem yapılmıştır.
– Emniyet Müdürlüğü Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince yapılan çalışmada taklit ürün sattığı ihbarı üzerine bir işyerine arama kararına istinaden arama yapılmış ve taklit olduğu değerlendirilen ürünlere el konularak işyeri ve sahibi hakkında 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Muhalefet Suçun yasal işlem yapılmıştır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ