NEVŞEHİR’DE OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYO

NEVŞEHİR’DE OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYO

OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından başlatılan “Okuryazarlık Seferberliği” kapsamında Vali İlhami Aktaş’ın katılımıyla, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda toplantı yapıldı.

Gerçekleştirilen toplantıya; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Vali Yardımcısı Nevzat Sinan, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ile Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.

Vali İlhami Aktaş; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından başlatılan okuma yazma seferberliğinin, ülke çapında daha ileriye götürülmesi adına zaman zaman etkinlikler düzenleniyor.

Şehrimizde okuma yazma bilmeyen kimsenin kalmaması adına muhtarlarımıza, kurum müdürlerimize, sivil toplum kuruluşlarına, okul aile birliği başkanlarına ve tüm kamu kuruluşlarımıza büyük görevler düşmektedir.” Bu konunun bizzat takipçisi olacağını belirten Vali Aktaş; “Okuryazarlık seferberliğinde hepinizin en iyi şekilde bu konuda üzerine düşen görevi yapacağına inanıyorum dedi” ve bütün katılımcılara teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ