Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ev sahipliğinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu gerçekeştirildi

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ev sahipliğinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu gerçekeştirildi

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ev sahipliğinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında  resepsiyon düzenlendi.

Tüm ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de çeşitli etkinliklerle ve büyük bir coşkuyla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yıl dönümü, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ev sahipliğinde Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Topuzlu Han Sosyal Tesislerinde verilen resepsiyonla devam etti. Resepsiyona; AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, protokol üyeleri, kurum müdürleri, askeri erkân, siyasi parti ve STK temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Resepsiyon, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yıl dönümü anısına hazırlanan pasta kesimi ve Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in protokol üyeleriyle davetlileri masalarında ziyaret etmeleriyle sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ