NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ, 7/ 24 VATANDAŞIN YANINDA

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ  AKTAŞ, 7/ 24 VATANDAŞIN YANINDA

VALİ AKTAŞ ÜRGÜP İLÇESİNDE ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ Nevşehir Valilik Görevine atandığı günden  günümüze Vatandaş, Esnaf Memur, Amir Demeden 7 / 24 Nevşehir geneline hizmet vererek bütün her kesimin takdirini kazanıyor

Vali AKTAŞ Ramazan ayı boyuncada  Köy,  Kasaba ve İlçelerde yapılan Etkinliklere  katılarak vatandaşın istek ve taleplerini dinleme fırsatını buldu

 

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ürgüp İlçesindede esnafları ziyaret ederek, istek ve talepleri hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretlerinde Vali Aktaş’a, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener de eşlik etti.

Esnafları bizzat iş yerlerinde ziyaret eden Vali Aktaş, kendileri ile bir süre hasbihal ederek, işleri ile ilgili karşılıklı görüş alışverişlerinde bulundu.

Vali Aktaş yaptığı ziyaretlerinde, esnafların yaklaşmakta olan Ramazan Bayramlarını tebrik ederek, bereketli bol kazançlar temennisinde bulundu.

Esnaflar ise ziyaretleri dolayısıyla Vali İlhami Aktaş’a memnuniyetlerini dile getirerek, kendilerine teşekkür ettiler.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ramazan Bayramı nedeniyle şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.
Vali İlhami Aktaş, 2014 yılında Ağrı İli Patnos İlçesinde askerlik görevi başında iken kaza sonucu şehit olan Jandarma Er Metin Özüarı’nın Ürgüp’teki ailesini, 1989 yılında Kars İli Sarıkamış İlçesinde şehit düşen Piyade Onbaşı Numan Tatlı’nın Ürgüp-Ortahisar’daki ailesini, 1981 yılında Mersin İli Tarsus İlçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Nihat Özsoy’un Ürgüp İlçesindeki ailesini ve 1995 yılında Kuzey Irak’ta şehit olan Piyade Er Murat Koç’un Avanos İlçesindeki ailelerini ziyaret etti.
Ayrıca; Vali Aktaş ve beraberindeki Avanos Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ve Mahmatlar Köyü Muhtarı Adem Özdemir’in katılımıyla, geçtiğimiz aylarda vefat eden Şehit Piyade Er Murat Koç’un annesi Kiraz Koç’un vefatı nedeniyle Mahmatlar Köyünde ikamet eden şehit babası Hasan Koç’a evinde taziye ziyaretinde bulunuldu.
Şehit ailelerine başsağlığı dileklerini yineleyerek, tüm şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar dileyen Vali Aktaş, Ramazan Bayramlarını da tebrik etti.
Vali Aktaş, evlerinde ziyaret ettiği şehit aileleriyle bir süre sohbet ederek, onların istek ve taleplerini dinledi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri, Vali Aktaş ve beraberindekilere teşekkür etti.
Ziyaretlerde Vali Aktaş’a; Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Avanos Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener de eşlik etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ