Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

VALİ AKTAŞ ; ÇALIŞAN GAZETECİLERİN YANINDAYIZ

VALİ AKTAŞ ; ÇALIŞAN GAZETECİLERİN YANINDAYIZ

ÇALIŞAN GAZETECİLERİN YANINDAYIZ

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Salonu’nda program düzenlendi.

Programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ertan Özensel, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı Gazeteci Taner Erdoğan, belde belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, Daire müdürleri, STK temsilcileri, Basın mensupları ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, gazetecilerin meslekteki anılarının anlatıldığı Slayt Gösterisi Sunumu ile devam etti.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Cemiyetin basın çalışmalarını, gazetecilerin görev ve sorumluluklarını anlattı.

Vali Aktaş, günün anısına Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici’ye plaket verirken, gazetecilerin de fotoğrafını çekti.

Vali İlhami Aktaş; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde, ilimiz gazetecileri olmak üzere tüm basın mensuplarının bu özel gününü kutluyor, aileleri ile birlikte, huzurlu ve başarılı günler diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ