Nevşehir Ticaret Borsası bin kişiye aşure dağıttı

Nevşehir Ticaret Borsası bin kişiye aşure dağıttı

asureNevşehir Ticaret Borsası (NTB) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Muharrem ayı aşure dağıtımını, bu yıl zahire pazarı içerisinde gerçekleştirdi.

Nevşehir Ticaret Borsası bolluk bereket getirmesi temennisi ile zahire pazarı önünde vatandaşlara 1000 kişilik aşure dağıttı.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Muharrem ayı aşure dağıtımını, bu yıl zahire pazarı içerisinde gerçekleştirdi. Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk tarafından Okunan duanın ardından başlayan Aşure dağıtımı etkinliğine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, ”Toplumsal birleşmenin ve toplumsal barışın devamı için bu tarz etkinlik yapıyoruz. Mübarek bir günün kutlanmasıyla insanlarımızın manevi yönü de güçlenecektir. Bu etkinlikler bu nedenle de ayrı bir önem arz etmektedir. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ