Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir TES Başkanı Uğur’dan Çocuklara Bayrak ve Kitap Hediyesi

Nevşehir TES Başkanı Uğur’dan Çocuklara Bayrak ve Kitap Hediyesi

img_5555

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Kalaba Yunus Emre İlkokulu öğrencilerine Türk Bayrağı ve kitap hediye etti.

Okul ve kurum ziyaretlerine aralıksız devam eden Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Avanos ilçesi ziyaretleri sırasında Kalaba Yunus Emre İlkokulu’nu ziyaret ederek, okulda faaliyete geçirilen Z Kütüphane’ye 100 Temel Eser ve Türk Bayrağı hediye etti.

Sendikal ziyaretlerin yanı sıra okullara ve öğrencilere olan desteklerinin eğitim/öğretim dönemi boyunca süreceğini belirten Uğur, “Bugün itibariyle Avanos ilçesindeki sendikal ziyaretlerimizi tamamladık. Avanos ilçesindeki tüm okullarda görev yapan eğitim çalışanları ile buluşurken hem okullarımızın ihtiyaçlarını tespit ettik hem de Milli Eğitim Müdürlüğü’nün okullara iyileştirme yapması noktasında girişimlerimizi sürdürdük. Tüm bunların yanı sıra bazı okullarımıza da şubemiz imkanları ile destek sağladık” şeklinde konuştu.

Uğur, bu kapsamda Kalaba Yunus Emre İlkokulu’nda faaliyete geçirilen Z Kütüphane’den dolayı Okul Müdürü Salih Yılmaz’a ve emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ