NEVŞEHİR SANAYİ ESNAFI RASİM ARI’YI BAĞRINA BASTI

NEVŞEHİR SANAYİ ESNAFI RASİM ARI’YI BAĞRINA BASTI

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen, iş yeri ve esnaf ziyareti yapan Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ekibiyle birlikte Nevşehir sanayi esnafı ziyaretlerine devam ediyor.

Arı tek tek esnafları ve çalışanları ziyaret ederek sohbet ederken sanayi esnafının sorunlarını yerinde görüyor. Arı sanayi esnafı ile her yaptığı hasbihalde sorunların ortak akılla, el birliğiyle çözüme kavuşturulması için gayret göstereceklerini kaydederken
Sanayi esnafı ile daima irtibat halinde olduklarını, esnafların daha iyi koşullarda büyüyerek var olabilmesi için de her zaman yanlarında olacaklarını belirten Arı “Sanayinin fiziki koşulları ile ilgili sorunların farkındayız.
Nevsehir sanayisinin
Nevşehir ekonomisinin en önemli unsurlarından olduğu tartışılmaz bir gerçek. Sanayimiz için en acil ve faydalı çözümlerle esnafımızın yanında , bundan sonra da esnafımızın yanı başındayız. Samimiyetle beni ve ekibimi karşılayan değerli esnaflarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

ARI’YA TEŞEKKÜR

Nevşehir Sanayi esnafı ise her zaman yanlarında hissettikleri Rasim Arı için, ailenin bir ferdi olarak gördüklerini belirttiler.

Rasim Arı sanayi esnafın sorunlarını yakından bilen, çözüm odaklı destekçimiz Rasim Ari her zaman yanımızda olmasından mutluyuz. Bugün de bizleri yalnız bırakmayarak talep ve sıkıntılarımızı dinledi. Bizleri tek tek ziyaret ederek çayımıza, sohbetimize sorunlarımıza ortak oldu. Ellerimizi ve gönlümüzü ısıttı” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ