NEVŞEHİR İŞKUR’DAN KYK ALIMLARI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

NEVŞEHİR İŞKUR’DAN KYK ALIMLARI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

BİNA

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, İl Müdürlükleri ve bağlı Yurt Müdürlüklerinde (ilçeler dâhil) çalıştırılmak üzere; “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri” uyarınca Güvenlik Görevlisi, Bakım Onarım Personeli, İklimlendirme Görevlisi/Kaloriferci ve Temizlikçi meslek kolunda daimi süreli işçi ile Temizlikçi meslek kolunda Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımı başvuruları sona erdi.

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü vatandaşların mağdur olamaması ve kendi imkânı ile başvuru yapamayan kişiler için idari izinli olunmasına rağmen arife günü de hizmet binasını açık tutarak vatandaşların başvurularını yapmasına yardımcı oldu.

Türkiye İş Kurumu Ankara Çankaya Hizmet Merkezi tarafından açılan ilanla Türkiye geneli 3000 kişi alınmak üzere başvurular tamamlandı. Başvurusunu yapan adaylar için İŞKUR tarafından KYK ye gönderilecek listede adı geçen adayların listesi, İstenen belgeler ve teslim yeri, tarihleri ve diğer detaylar KYK resmi internet sayfası olan www.yurtkur.gsb.gov.tr adresi üzerinde ilan edilecektir. Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu sebeple adayların başvuru sonuçlarını internet adresinden takip etmeleri önem arz etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ