NEVŞEHİR BASIN TEMSİLCİLERİ AVANOS’TA ZİYARETTE BULUNDULAR

NEVŞEHİR BASIN TEMSİLCİLERİ AVANOS’TA ZİYARETTE BULUNDULAR

Basın İlan Kurumu Çalışmaları Konusunda Bilgilendirmede Bulunmak Amacıyla Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Emrullah KAYA, Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Personeli Sait AYKUL Ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri Ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram EKİCİ, Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman KOCA Ve Avanos Esnaf Ve Sanatkârlar Oda Başkanı – Avanos Kızılırmak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kemal ÇELİK Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ, Ve Avanos Kaymakam Refiki Ayhan KALAYCIOĞLU’nu  Ziyaret  Ettiler. Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER Ziyaretten Duyduğu Memnuniyeti Dile Getirerek,  Nevşehir Basının Temsilcilerini Ağırlamaktan Mutluluk Duyduğunu   Her Zaman Yerel Basının Ayakta Durması İçin Her Türlü Çabayı Gösterdiklerini Belirtti. Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Emrullah KAYA,  Bizleri Ağırlayarak Dinleyen Değerli Kaymakamımıza Teşekkür Ederim Bizler Bu Ziyaretleri Yerel Basınımızın Sorunlarını Kaynağında Yetkili Amirlerimize Anlatarak   Çözümü Yönünde Desteklerini İstiyoruz.  Değerli Kaymakamımız Olgun Bey Sağolsun Bu Konuda Bizleri Ziyadesiyle Mutlu Ettiler Kendilerine Teşekkür Ederim Dedi.

Avanos Belediye   Başkanı Celal Alper   İBAŞ’a Görevinde Başarılar Dileyen BİK Kayseri Şube Müdürü Kaya, Yürüttükleri Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi.

Basının  Demokrasilerin Vazgeçilmezlerinden Birisi Olduğunu Belirten Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş,  Ziyaretten Duyduğu Memnuniyeti Dile Getirerek BİK Şube Müdürü Kaya Ve Beraberindekilere Teşekkür Etti. Başkan İbaş Daha Sonra Ziyaretçilerle Bir Süre Sohbet Etti.

 

Gazeteciler Başkan İbaş’ı Ziyaret Etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ