NEVŞEHİR’DE BİRLİK VAKFININ GELENEKSEL KURU FASÜLYE DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

NEVŞEHİR’DE  BİRLİK VAKFININ GELENEKSEL KURU FASÜLYE DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

birlik

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi’nin her ay geleneksel hale getirmeyi planladığı kuru fasulye yemek dağıtımının ilkine katıldı. Kurşunlu Camiinde Cuma Namazından çıkan vatandaşlar için hazırlanan kuru fasulye dağıtımı, Nevşehir protokolünün de katılımı ile gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan atama ile göreve başlayan Gürbüz Dinç başkanlığındaki Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi yöneticileri, her ay düzenli hale getirmeyi Kuru fasulye yemek dağıtımının ilkini Kurşunlu Camii önünde gerçekleştirdi.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de katıldığı Birlik Vakfının yemek dağıtımına vatandaşlarla büyük ilgi gösterdi.

Vali Aktaş, AK Parti Milletvekilleri Açıkgöz ve Gizligider ile Belediye Başkanı Ünver, hazırlanan Kuru fasulye, Pilav ve Turşu’ dan oluşan yemeğin dağıtımını Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ile birlikte yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ