Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT DEMİR UYUM HAFTASI HEYECANINA ORTAK OLDU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  MURAT DEMİR UYUM HAFTASI HEYECANINA ORTAK OLDU

Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında okullarda uyum haftasının başlamasıyla yeni eğitim öğretim yılında yüz yüz eğitimin ilk adımı atıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR 20 Temmuz İlkokuluna ziyarette bulunarak 1. sınıf öğrencilerin uyum haftası heyecanına ortak oldu.

Oyun ve açık hava etkinlikleriyle öğrencilerin öğretmenleri gözetiminde oyun, drama, sosyal ve sportif etkinlikler yoluyla öğrenme ortamını, okulunu, sınıfını, arkadaşlarını tanıyan ve okul kurallarını öğrenen öğrencilerle birlikte vakit geçiren Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR;

“Sevgili yavrularımız uyum haftası kapsamında 3 günlük eğitime başladılar. Onlara attıkları bu adım ile sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim hayatı diliyorum. 6 Eylül itibarıyla bütün kademelerde bütün sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak. Yeni eğitim öğretim yılının kesintisiz bir şekilde devam etmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bakanlığımızın sağladığı imkanlarla Müdürlük olarak tüm personelimizle öğrenci, öğretmen ve çalışanlarımızın sağlığı için tedbirlerimizi aldık. Okullarımızda hazırlıklarını tamamlayan özveriyle çalışan idareci, öğretmen ve yardımcı personellerimize teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ