Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

MHP İl Başkanı Adnan Doğu Mazbatasını Aldı

MHP İl Başkanı Adnan Doğu Mazbatasını Aldı

Milliyetçi Hareket Partisinde yapılan 14. Olağan Kongre’de tek liste ile seçime giren Adnan Doğu ve yönetimi mazbatasını aldı.
Milliyetçi Hareket Partisi’nde mazbata heyecanı vardı. Geçtiğimiz hafta sonu Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan 14. Olağan Kongreye tek liste ile aday olan Mevcut Başkan Adnan Doğu ve yönetimi güven tazelemişti. Yeni yönetim Nevşehir Adalet Sarayında bulunan İl Seçim Kurulundan mazbatasının aldı.
Mazbata takdiminin hemen ardından konuşan Başkan Adnan Doğu, “Yeni dönemde çok sıkı çalışmalar için düğmeye bastık. Çok güçlü bir kadro oluşturduğumuza inanıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah” dedi.
İŞTE MHP NEVŞEHİR İL YÖNETİM LİSTESİ
BAŞKAN: Adnan DOĞU
ASIL ÜYELER:
Ahmet Dirlik, Ali Aker, Ali Akkoç, Ali Ertosun, Ali Karataş, Arif Ece, Asım Kakilli, Aslı Şahin, Aysun Can, Bayram Şahin, Bilal Gedik, Celal Süt, Çağatay Özdil, Doğan Keskin, Emin Yüzüak, Emine Altıparmak, Erkan Dündar, Ersan Erkut, Fatih Zağlanmış, Fazlı Öztürk
YEDEK ÜYELER:
Furkan Kalfaoğlu, Gökhan Göğdemir, Harun Saykılı, Hasan Yolaçar, Hasan Yurtbeğendi, İsmail Görür, Mehmet Acer, Mehmet Boyacı, Mehmet Göncü, Mehmet Nurlu, Mehmet Tüfekyapan, Mehmet Yıldıray Yüksel, Neşe Esen, Ramazan Gökçe, Rasim Uzer, Salih Çatlı, Seyit Arıkan, Sinan Kozan, Soner Doğu, Veysel Kılıç

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ