Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Lisesinde Tübitak 4006 Bilim Fuarı açıldı

Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Lisesinde Tübitak 4006 Bilim Fuarı açıldı

BAYAN AKTAŞ

Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerin hazırladığı 2019 TÜBİTAK Projesi ile ilgili ürünlerinin sergilendiği Tübitak 4006 Bilim Fuarı açıldı.

Sergi Açılışının Kurdelesi; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş, Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okul Müdürü Ali Çalık, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Ramazan Uluırmak ve Öğretmenler tarafından kesildi.

Sergide; Panç Benim İşim, Asitlerin Diş Sağlığına Etkisi, Besindeki Şeker Miktarları ve Benim Enerjim ile ilgili projeler tanıtılarak, Rengarenk Fotoğraf Sergisi de açıldı.

Sergiyi gezerek öğrencilerden ve yetkililerden çalışmaları hakkında bilgiler alan Songül Aktaş, öğrencileri tebrik ederek, serginin ortaya çıkmasında emeği geçen öğrencileri, onları destekleyen ve teşvik eden öğretmenleri ve okul idarecilerini tebrik etti.

Songül Aktaş, öğrencilerin kendilerine olan özgüveninin artmasında bu tür etkinliklerin çok önemli olduğunu belirtti.

Sergiye katılan Songül Aktaş’a, öğrenciler, öğretmenler ile okul idaresi teşekkür ettiler.

Açılışı gerçekleşen programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Ramazan Uluırmak, Hacı Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okul Müdürü Ali Çalık, Öğretmen Beyhan Ekici Zengin, (MEB ARGE) Öğretmeni Sevgi Yılmaz, öğrenciler ve velileri katıldı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ