GÖKÇEN AKER İYİ PARTİ AVANOS İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY

GÖKÇEN AKER İYİ PARTİ AVANOS İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY

iyi parti

Gökçen AKER İYİ Parti Avanos İlçe Başkanlığına Aday Oldu.

Gökçen AKER Yaptığı açıklamada,

Tüm hemşerilerime, siyasete gönül vermiş saygı değer büyüklerime ve İYİ PARTİYE gönül vermiş tüm yoldaşlarıma saygı ve sevgiyle…

Ben Gökçen Aker 1985 Nevşehir/Avanos doğumluyum. 2002 Avanos lisesi mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi öğrencisiyim.

Kadın kuaförü ve güzellik uzmanlığı yapıyorum. 7 yıldır Avanosta Pazar yerinde kendi iş yerimi çalıştırarak ekmek parasını kazanmaya çalışan bir esnafım ve aynı zamanda bu hayattaki mücadelesine yalnız devam etmeyi seçmiş bir anneyim. İkiz kız evladım var.

Avanos’un küçük yer olmasından dolayı zaten hepimiz birbirimizi az çok tanıyoruz…
Ben Siyasete gönül ve emek vermiş, bu uğurda çok bedeller ödemiş rahmetli Metin AKER’in kızıyım. Namı değer “Dana Metin”. Bu kelimeyi söylemekten her zaman gurur duydum çünkü ‘Yiğit Adam’ namı ile anılır…
Ben babam sayesinde çocukluğumdan beri siyasetin içindeyim. 2 yıldır da İyi Partinin resmi üyesiyim. Gönüllü olarak siyasi çalışmalarına da katılıyorum.
22 Şubatta ilçemizde yapılacak olan kongrede gerek parti yoldaşlarım gerekse ailemin ve arkadaşlarımın desteği ile İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI’na aday olmaya karar verdim.
Çıktığım bu yolda partimizin ve halkımızın adına en hayırlısı ne ise onun olmasını diliyorum.
Eğer beni bu göreve layık görür iseler; görev ve sorumluluklarımı yerine getirirken; elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak partimizi, ilçemizde daha iyi bir mevkiye getirmek için çalışacağım. Kadınlar ve çocuklar önceliğim olmak üzere, ilçemizde parti gözetmeksizin tüm halkımızı kucaklamak, onların sorunları ve istekleriyle ilgilenmek ilk hedefim. Görevde olduğum süre içerisinde her türlü sorun ve istekleriniz için kapım tüm parti üyelerimize, tüm iyi parti gönüllülerine ve tüm Avanos halkına sonuna kadar açıktır. Gelip çayımı içip sorunlarınızı ve önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Elimden geleni yapmaktan huzur ve mutluluk duyacağıma emin olabilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimle…

İyi parti Avanos ilçe Başkan Adayı
Gökçen Aker

 

 Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, masa ve iç mekan
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ