Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımız İçin Nevşehir’de Öğrenciler 1(bir) dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımız İçin Nevşehir’de Öğrenciler  1(bir) dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımız İçin Nevşehir’de Öğrenciler 1(bir) dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Yusuf TEKİN’in talimatları doğrultusunda Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı anmak için Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm kurumlarda milyonlarca öğrenci ve öğretmeni ile  ile tek yürek olarak ülkemizin her köşesinde 1(bir) dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürü  Yusuf YAZICI, Nevşehir Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle birlikte saygı duruşunda bulundu.
⚪️İl Müdürü Yazıcı , törenin ardından Nevşehir Anadolu Lisesinde Öğretmen odasını da ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. öğretmenlerin taleplerini, görüş ve önerilerini alan Yazıcı ;  öğretmen arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini her zaman beklediklerini, başarının birlik, beraberlik, takım ruhunun benimsenmesi ve ortak hareket edilmesiyle mümkün olduğunu vurguladı. Her zaman olduğu gibi deprem zamanında da gösterdikleri fedakarlık, emek ve gayretleri için okulumuzun yönetici, öğretmen ve çalışanları ile tüm eğitim camiamıza teşekkür etti.
Depremde büyük bir mücadele veren Devletimizin her bir kurumuna, Bakanlığımız ve tüm eğitim camiamıza teşekkür ederiz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ