Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS AK PARTİ ARALIK AYI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

AVANOS AK PARTİ ARALIK AYI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

ak-parti-avanos

Ak Parti Avanos İlçe Teşkilatı Aralık  ayı İstişare Toplantısı  Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir GİZLİGİDER ve TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ’ün katılımlarıyla Avanos  Uranos Restaurantta gerçekleştirildi.

Toplantıya Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri  Ebubekir GİZLİGİDER ve TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ Avanos İlçe Koordinatörü Teyfik EKİCİ, İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL, Avanos İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ Özkonak Belediye Başkanı İlker YÜREKLİ, Kalaba Belediye Başkanı Mustafa KÖROĞLU, Çalış Belediye Başkanı Alpaslan ÖZER Gençlik Kolları Başkanı Yasin HASANOĞLU, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Belde Başkanları ve Partililerin katılımı ile gerçekleşti.

Toplantıda Aralık ayı Faaliyetleri ile ilgili ilçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL’ın sunumu, Gençlik kolları Başkanı Yasin HASANOĞLU’nun sunumu, İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ’un sunumu sonrası

Ak Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ konuşma yaptı. AÇIKGÖZ konuşmasında iç ve dış politikada meydana gelen gelişmeler ve  Nisan ayında yapılması gündemde olan Referandum ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Ebubekir GİZLİGİDER ise yaptığı konuşmada Ak Partinin 2002 yılında iktidara gelişi ile iç ve dış odaklardan ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar ve Nisan ayında yapılacak olan referandum ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Daha sonra Dilek ve Temenniler bölümüne geçilerek katılımcıların isteklerini dinlediler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ