BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ŞAHİN KAYA İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ŞAHİN KAYA İÇİN  BAŞSAĞLIĞI MESAJI

arif aga

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TKS) Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda PKK/YPG ve DEAŞ üyesi teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Şahin Kaya’nın şehit olmasını derin bir üzüntü ile öğrendiğini ifade ederek ailesine baş sağlığı dileğinde bulundu.

Başkan Parmaksız yayımladığı taziye mesajında, aldığımız acı haberle yüreğimize ateş düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehidimizin ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

Başkan Parmaksız, ülkenin bölünmez bütünlüğünü sağlamak için gece gündüz teyakkuzda olan kahraman askerlerin şehadet haberinin ülkede derin bir üzüntüye neden olduğunu vurguladığı mesajında, “Ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak gayesiyle bölücü terör örgütü mensuplarına karşı, kararlı ve etkili bir mücadele yürüten silahlı kuvvetlerimiz mensubu askerimizin, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda PKK/YPG ve DEAŞ üyesi teröristlerle çıkan çatışmada şehit olmasından büyük üzüntü duydum. Milletimizin birlik ve beraberliğini muhafaza etmek, devletin bağımsızlığını korumak gayesiyle bölücü ihanet şebekesine yürüttükleri operasyon sırasında şehit olan kahraman askerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, şehidimizin yakınlarına ve silahlı kuvvetlerin tüm mensuplarına sabr-ı cemil ve başsağlığı diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ