BAKAN MEHMET NURİ ERSOY KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET ETTİ

BAKAN MEHMET NURİ ERSOY KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET ETTİ

BAKAN ERSOY

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Kapadokya Üniversitesini ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret ve incelemeler için Nevşehir’e gelerek Kapadokya Bölgesinde incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kapadokya Üniversitesi Rektörlük makamını da ziyaret ederek Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’dan üniversite hakkında bilgiler aldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ile birlikte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkanı Atila Seçen, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve diğer protokol üyelerini Kapadokya Üniversitesi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, üniversitenin Mustafapaşa, Ürgüp, Uçhisar Yerleşkeleri hakkında bilgi aktardıktan sonra, Mustafapaşa’nın tarihi geçmişi ve sosyal yaşamı hakkında da kısa bir bilgi verdi.

Rektör Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, daha sonra Bakan Ersoy ve beraberindeki heyete Kapadokya Üniversitesinin Mustafapaşa Yerleşkesini gezdirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ