Avanos Şehit Polis Halil Gün Ortaokulu Yeni Öğretim Yılına Hazırlanıyor

Avanos Şehit Polis Halil Gün Ortaokulu Yeni Öğretim Yılına Hazırlanıyor

?????????????????????????????????????????????????????????

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Eylül ayı ile birlikte Avanos Karaseki Mahallesinde  “Şehit Polis Halil Gün Ortaokulu” öğretime başlayacak.  Bu kapsamda okulda yapılan çalışmalar için, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Yerel Yönetim, Muhtarlık ve Okul Müdürlüğü yoğun çalışmaya girdi.Avanos  Belediye Başkanı Alper İBAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker AKDOĞAN, Şube Müdürü Mahir ÖZDEMİR, Karaseki Mahalle Muhtarı Vahit ALTUNDAĞ çalışmaları yerinde inceleyerek Şehit Polis Halil Gün Ortaokulu Kurucu Müdürü Buket Senem DEMİR ‘den bilgi aldı. Karaseki Mahalle Muhtarı Vahit ALTUNDAĞ, Karaseki Mahalle sakinleri ile birlikte okul bahçe düzeni için Belediye Başkanı Alper İBAŞ’tan destek istedi. Başkan Alper İBAŞ ise Okul bahçe düzeni ve peyzaj  çalışmalarına  Avanos Belediyesi olarak seve seve destek vereceklerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker AKDOĞAN:
“Tüm paydaşlarıyla birlik olup gerekli destek verilecek, yeni eğitim öğretim yılı için yoğun olarak çalışan okul kadromuz, yeni döneme ağırlıklı dersler ve tüm branşlardaki çalışmalarıyla birçok başarıya imza atmış öğretmen kadrosuyla çalışmaya başlayacaktır. Derslik başına düşen ideal öğrenci sayısı, yeterli fiziki imkân ve donanımı (akıllı tahta gibi teknolojik imkânlara sahip), yeterli eğitim materyalleri, tasarım-beceri atölyeleri ile Ana Sınıfı, 5.6.7. ve 8. sınıf öğrencileri için hazırlıklar hızla tamamlanıyor.” dedi.
Okul Kurucu Müdürü Buket Senem DEMİR:
” Okulun açılması için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini, başta İl Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Avanos Belediye Başkanlığı, muhtarlık ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek, velilerden öğrenci kaydı için kapılarının açık olduğunu, öğrencilerin gelişim süreçlerini karşılayabilecek eğitim materyal ve insan kaynaklarına sahip olduklarını, iyi bir çalışma ve okul kültürü oluşturarak başarılı olacaklarına inandığını” söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ