Avanos Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI, Avanos Kızılırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

Avanos Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI, Avanos Kızılırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

Avanos İlçe Kaymakamı  Aziz GÖLBAŞI, beraberinde Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih YILDIZ  ile birlikte Avanos Kızılırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Okul Müdür  V. Erol BATTAL tarafından karşılanan Kaymakam Gölbaşı , Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Elektrik Elektronik Teknolojisi ve Seramik Teknolojisi alanlarında eğitim verilen atölye ve derslikleri gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 Teknik ve Endüstri Meslek Liseleri’nin öneminin büyük olduğuna dikkat çeken Kaymakam Gölbaşı, nitelikli elemanların yetişmesinde Teknik ve Endüstri Meslek Liseleri’nin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğini kaydetti.

Ayrıca Ziyarette idareci ve öğretmenler ile görüşüp öğrencilerin durumu hakkında bilgi alarak eğitim öğretim yılı içerisindeki faaliyetlerden, sınav öncesi ve sonrasında öğrencilere verilecek destek vb. birçok konunun değerlendirmelerinde bulunan Kaymakam Gölbaşı , öğretmenler ile istişarelerde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ