Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yağmur Suyu Hattı Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yağmur Suyu Hattı Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

????????????????????????????????????

Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yağışlı havalarda su baskınlarının önüne geçmek için yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Yağmur yağdığı günlerde vatandaşların çilesine son vermek için hat döşeme çalışmaları gerçekleştiren ekipler, sonbahar ve kış aylarında yağacak yağmurlar sonrasında sokaklarda birikecek yağmur sularının tahliyesi için 800,600,500,400 lük Koruge borular ile toplamda 2000 metre yağmursuyu hattı döşenecek, yağmur suyu tahliyesi kolay sağlanmış olacak.

Vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu yaşamaya devam etmesi için gece gündüz çalışıyoruz.

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş; ilçemizde yağmur yağdığında vatandaşlarımızın yaşadıkları sıkıntıları belirleyip, çözüm için çalıştıklarını ifade etti. İbaş, “İhtiyaçları kısa sürede giderip vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu yaşamaya devam etmesi için biz de üzerimize düşeni yaparak gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılara son vermek adına sahaya çıkıp, çalışma yapılması gereken noktaları belirliyor. Ekiplerimizin tespit ettiği yağmur suyu hattı yapım işi çalışmalarımızı kısa bir sürede tamamlayacağız. İlçe genelinde ihtiyaç duyulan her noktada yağmur suyu hattının döşeneceğini ve yağmur suyu birikintilerinden kaynaklı rahatsızlıkların ekipler tarafından yürütülen titiz çalışmalar neticesinde son bulacağını ayrıca yapılan çalışmalar sayesinde yağmur suyunun önceden yarattığı yol tahribatlarının da önüne geçileceğini ve ulaşımda herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağını bildirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ