Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AK PARTİ AVANOS İLÇE BAŞKANI KESAL’IN 10 KASIM MESAJI

AK PARTİ AVANOS İLÇE BAŞKANI KESAL’IN  10 KASIM MESAJI

fatih kesal

Ak Parti Avanos İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ebediyete İntikalinin  78. Vefat  yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

KESAL Mesajında;

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Ülkenin içinde bulunduğu zor dönemlerde azim ve kararlılığını kaybetmeden verdiği mücadele sayesinde Türkiye Cumhuriyetini kurarak bütün mazlum devletler için ilham kaynağı oldu. Atatürk’ün bizlere bir çok alanda miras bıraktığı eserleri gelecek kuşaklara aktarmak adına yılmadan, usanmadan çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Türkiye, son 14 yılda her alanda hayata geçirdiği kapsamlı reformlarla, devleti milletle kucaklaştıran politikalarıyla, bunu en iyi biçimde ispatlamıştır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, Türkiye’nin istikrar ve güven içinde büyümesi, demokrasimizin standartlarının yükselmesi ve Gazi Mustafa Kemal’in “en büyük eserim” dediği Cumhuriyetimizin güçlenmesi için yılmadan, yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm ecdadımızı şükranla yadediyorum .

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ