Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ AVANOS’TA KUTLANDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ AVANOS’TA KUTLANDI

Avanos Kaymakamlığı  önündeki Atatürk Anıtına Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman EMLİK  tarafından Çelenk konulması ile başlayan törende daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile sona erdi.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 85 yıl önce Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul ettiği gün olarak 24 Kasım 1981 yılından bu yana da öğretmenler günü olarak da kutlanan Öğretmenler Günü kutlamasına Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda devam edildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda Avanos Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı gerçekleştirildi. Programa Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ, Avanos İlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jç Yzbş İsmail HOZAR,İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman EMLİK ,  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nihal OSAN  ilçe idare amirleri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlarımız katıldılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ