Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

VALİ AKTAŞ İŞ ADAMLARI İLE BULUŞTU

VALİ AKTAŞ İŞ ADAMLARI İLE BULUŞTU

İŞ ADAMLARI İLE BULUŞTUK

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi tarafından düzenlenen kahvaltılı programa katıldı.

Programa; Vali Aktaş, Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Av.Mehmet Yücel ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Yücel, kendilerini yalnız bırakmayıp kahvaltılı istişare programına katılımlarından dolayı başta Vali Aktaş’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederek Nevşehir’de yatırımcı, sanayici, tüm girişimci müteşebbislerle birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını, Nevşehir’e yapılacak hizmetlerde üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getireceklerini ifade etti.

Vali Aktaş ise Başkan Yücel ve ekibine kahvaltı programı nedeniyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nevşehir’de tüm sivil toplum kuruluşlarının dayanışma içerisinde bulunmalarının vatandaşların sorunlarına istek ve taleplerine ulaşılabilirlikte daha hızlı ve etkin çözümler sunacağını ifade etti, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ