Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVÜ’de Genel Sekreter Yardımcılığı’na ve Personel Daire Başkanlığı’na Atama Yapıldı

NEVÜ’de Genel Sekreter Yardımcılığı’na ve Personel Daire Başkanlığı’na Atama Yapıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Genel Sekreter Yardımcılığı görevine asaleten Bünyamin Ergen, Personel Daire Başkanı görevine asaleten Tayibe Derya Demir atandı.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 68. maddesinin (b) bendi ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 52. maddesinin (a) bendi uyarınca ve NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’in oluru ile NEVÜ Personel Daire Başkanı olarak görev yapmakta olan Bünyamin Ergen Genel Sekreter Yardımcılığı görevine, Personel Daire Başkanlığı’nda Şube Müdürü olarak görev yapan Tayibe Derya Demir ise Personel Daire Başkanlığı görevine atandı.

Bünyamin Ergen Hakkında

1969 Yılında Gülşehir’de doğan Bünyamin ERGEN; İlk, orta ve lise tahsilini Gülşehir’de tamamladı. 1985 yılında Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinden, 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Ev İdaresi Bölümünden ve 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında Gülşehir-Tuzköy Belediyesinde Teknisyen olarak memuriyet hayatına başladı. Sırasıyla Nevşehir İmam Hatip Lisesi, Nevşehir Lisesi, Nevşehir Eğitim Araçları A.S.O. ve Erciyes Üniversitesi’nde memuriyet hayatına devam etmiştir.

2007 yılında Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi’nin kurulup Erciyes Üniversitesi bünyesinde olan Nevşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin, NEVÜ’ye bağlanması ile NEVÜ’deki çalışma hayatı başlamıştır. Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi’nde teknisyen, enstitü sekreteri, şube müdürü ve daire başkanı görevlerinde bulunmuştur.

NEVÜ Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Bünyamin Ergen evli ve iki çocuk babasıdır.

Tayibe Derya Demir Hakkında

1986 yılında Nevşehir’de doğan Tayibe Derya Demir ilk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladı. Demir, yüksek lisans mezunu olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

2009 yılında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde memuriyet hayatına başlayan Tayibe Derya Demir memur, şef, enstitü sekreteri ve şube müdürü görevlerinde bulunmuş olup, Personel Daire Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Tayibe Derya Demir evli ve iki çocuk annesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ