Nevşehir’de Ramazan Bayramı Trafik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

Nevşehir’de Ramazan Bayramı Trafik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

trafik_01

Yolcu Otobüsleri ve Diğer Yolcu Taşımacılığı Yetkilileri Toplantısı, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda; İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Emniyet ve Jandarma sorumluluk alanlarında yapılan çalışmalar hakkında bir sunum yapıldı.
Sunumda; Güvenli sürüş öncesi yapılması gerekenler, yorgunluk kavramı, sürüş ve dinlenme süreçleri, çevre kirliği ve egzoz emisyonu, trafik kuralları, araç kullanırken cep telefonu ile görüşme,  emniyet kemeri kullanımı ve gündemde yer alan konular görüşülerek, katılımcıların istek ve talepleri dinlendi.
Vali Aktaş toplantı sonunda katılımcılara; bayramlarda kara yollarının kan gölüne dönmemesi haberlerini duymamak için, gerekli tedbirlerin alınmasını ve trafik kurallarına uyulması hususunda şoförlere gerekli tedbirleri almalarını hatırlattı. Katılımlarından dolayı teşekkür etti ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını da tebrik etti.
Vali İlhami Aktaş’ın başkanlığında yapılan toplantıya; İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Mustafa Solmaz,  Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün ile yolcu taşımacılığı yapan firma sahipleri ve şoförler katıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ