Nevşehir’de Mutlu Yuvanın Sırları Konulu Seminer düzenlendi

Nevşehir’de Mutlu Yuvanın Sırları Konulu Seminer düzenlendi

MUTLU

Nevşehir Emniyet- Mutlu Yuvanın Sırları Konulu Seminer düzenlendi.

09.12.2019 günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde Polis Eşleri Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı tarafından organize edilen;

Şehit ve gazi ailelerinin,  ve Emniyet Personelinin Eş ve Çocukları ve Polis Eşleri Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı üyelerine yönelik Kişisel Gelişimci-Yazar-Şair-Emekli Subay Asım YEKELER tarafından “Mutlu Yuvanın Sırları” konulu seminer düzenlenmiştir.

Şehit ve gazi ailelerinin,  ve Emniyet Personelinin  yoğun ilgisi ile düzenlenen seminere; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI’nın eşi Sevda BAĞLI,        İl Emniyet Müdürü Mehmet ARTUNAY, eşi Polis Eşleri Derneği Nevşehir Şube Başkanı Seçgin ARTUNAY, İl Jandarma Komutanı J. Kıdemli Albay Hüsamettin EROL, Nevşehir İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK, Nevşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Hüseyin ŞENER, Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe BİLGİÇ, Nevşehir Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hülya BELİRİR, Eski Ürgüp Belediye Başkanı Fahri YILDIZ ve personelimizin eş ve çocukları katıldı.

Seminer sonunda Asım YEKELER’e Sevda BAĞLI tarafından çiçek takdim edilerek İl Emniyet Müdürü Mehmet ARTUNAY  tarafından teşekkür belgesi verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ