Nevşehir’de Hayvan Kasabası Ve Kısırlaştırma Merkezi Açıldı

Nevşehir’de Hayvan Kasabası Ve Kısırlaştırma Merkezi Açıldı

hayvan_01

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediyesi öncülüğünde Kapadokya İl Özel İdareleri ve Belediyeler Birliği tarafından yaptırılan Hayvan Kasabası ve Kısırlaştırma Merkezi’nin açılış törenine katıldı.
Sokak hayvanlarına yönelik daha modern ve konforlu şartlarda hizmet sağlamak amacıyla Nevşehir Belediyesinin hayata geçirdiği Hayvan Kasabasının açılış töreni; yapılan konuşmaların akabinde İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün duasının ardından kurdele kesimi ile açıldı.
Kurdele kesimi; Vali İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Rasim Arı, Cumhuriyet Başsavcısı A. Kürşat Şahin ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar tarafından gerçekleştirildi.
Açılış Törenine; Vali İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Rasim Arı, Cumhuriyet Başsavcısı A. Kürşat Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Emniyet Müdür Vekili Emin Çakı, JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, ilçe ve belde belediye başkanları, daire müdürleri, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ