Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Öğretmenler Günü kutlama programına katıldı.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Öğretmenler Günü kutlama programına katıldı.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla düzenlenen kutlama programına katıldı.

‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla Nevşehir Belediye Kültür ve Sanat Merkezi’nde kutlama programı düzenlendi. Programa; Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, protokol üyeleri, öğretmen, veliler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat’ın günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşmasıyla başladı.

Öğrenciler tarafından okunan şiirler, mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreni, emekli öğretmenler adına yapılan konuşma ve müzik dinletisi ile devam eden program, 2022 yılı içerisinde emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgelerinin verilmesiyle devam etti.

Kutlama programı resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar ve NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin tarafından ödüllerinin verilmesiyle sonra erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ