Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından yürütülen KAPADOKYA İÇİN ÇAL projesi başlıyor.

Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından yürütülen KAPADOKYA İÇİN ÇAL projesi başlıyor.

music

Nevşehir gençliği için farkındalık uyandıracak projeler üreten Nevşehir Gençlik Meclisi, ülkemizin farklı bölgelerinden gelen geçler ile birlikte şehrimize kalıcı bir eser bırakacak.

Proje için 30 farklı ilden gelecek gençler arasında Nevşehirli gençlerde bulunacak. Kapadokya İçin Çal projesinde Ürgüp yöremize ait bir eser seslendirilecek ve gençler 5 gün boyunca Kapadokya için çalacaklar.

Kapadokya İçin Çal projesi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının gençlere sunmuş olduğu kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılımı artırmak amacıyla, sanatın çeşitli dallarında üretecek eser ve projelerin gerçekleşmesine fırsat tanıyan GENÇDES hibe programından destek alarak gerçekleşecektir.

Nevşehir Belediyesi’ nin de bu projeye desteğinin çok büyük olduğunu söyleyen Proje Koordinatörü Muhammed Ali KOÇAK, 3 – 8 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek Kapadokya İçin Çal projesinde seslendirilecek eser için Nevşehirli gençleri de davet etti.

Kapadokya İçin Çal Projesi Seslendirmesi – Nevşehirli Gençler İçin Başvuru Formu: https://goo.gl/forms/yBC7iCuDhySYsZ8E3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ