Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

KALABA EŞRAFINDAN SURUÇ NÜFUS MÜDÜRÜ MURAT KERTİ VEFAT ETTİ

KALABA EŞRAFINDAN SURUÇ NÜFUS MÜDÜRÜ MURAT KERTİ VEFAT ETTİ

Kalaba Kasabasından Şanlı Urfa İli  Suruç İlçe  Nufus Müdürü Börkön Hacının Oglu Murat Kerti (56) Vefat Etmiştir Allah Rahmet Eylesin.

Suruç İlçe  Nufus Müdürü  Murat Kerti’nin Cenaze Törenine;

Nüfus ve Vatandaşlık  Genel Müdürü  Şefik AYGÖL,  Genel Müdür Yardımcısı  Yusuf Güni,  Personel ve Mali İşler Daire Başkanı  Doğan Dinç, Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER Nevşehir Il Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü  Ayşegül EKICI LAFCI , Avanos Ilçe Müdürleri , Emekli Il Nüfus Ve Vatandaslik Müdürü Ümmügülsüm ARIK ,Urfadan Gelen Il Nüfus Müdürü ve Ilçe Nüfus Müdürleri  katılım gösterdiler.

Merhuma Allah’tan Rahmet Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz. Cenaze Kalaba  Merkez Camiinde Öğle Namazını Müteakip Kılınan   Cenaze Namazı sonrası Kalaba  Kabristanlığında  Toprağa verildi . Allah Rahmet Eylesin.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 
“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kul*ları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ