İŞKUR NEVŞEHİR İL MÜDÜRÜ BARATA’DAN VERSA HASTANESİNE PLAKET

İŞKUR NEVŞEHİR İL MÜDÜRÜ BARATA’DAN  VERSA HASTANESİNE PLAKET

VERSA BARATA (600 x 450)

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından VERSA Hastanesine, yapmış oldukları işbirliği ve Nevşehir İstihdamına katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık BARATA, yıl içerisindeki istatistiklere bakarak İŞKUR ile işbirliği yapmış ve istihdam sağlamış iş yerlerine teşekkürlerini iletip plaket takdiminde bulunuyor. Bu yılda istihdamda başarılı bir sayıya ulaşan ve Bakanlığımız tarafından da üzerinde özellikle durulan politikalardan olan hem işçinin hem işverenin yararlandığı, İş başı eğitim programında göstermiş olduğu işbirliği nedeniyle VERSA Hastanesine plaket verildi.

İlimize ve ülkemize katkı sağlayan her kişinin önemli olduğunu ve ödüllendirilerek taltif edilmesi gerektiğini vurgulayan Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık BARATA; “İlimizde teşvik edici bu tür taltiflere devam edeceğiz. Bir taraftan istihdamı artırırken bir taraftan da bizimle birlikte taşın altına elini koyan işverenlerimizin yanında olduğumuzu göstereceğiz.” Açıklamasında bulundu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ