Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS POLİSİNDEN KOVİD 19 BASKINI

AVANOS POLİSİNDEN  KOVİD 19 BASKINI

Avanos’ta Bir Grup Korona Virüs Salgını Nedeniyle Uygulanan Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Avanos’ta Faaliyette Bulunan Bir Barda Doğum Günü Partisi Düzenlendi.

Bara Baskın Düzenleyen Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Sosyal Mesafe Kurallarına Uymayan Ve Maske Takmayan, Sokağa Çıkma Yasağını İhlal Eden 8 Kişiye 58 Bin Lira Civarı İdari Para Cezası Uyguladı.

Dünyayı Etkisi Altına Alan Korona Virüs Salgınıyla Mücadele Nedeniyle Alınan Tedbirler Kapsamında Eğlence Mekanları Kapatılmıştı. Yayınlanan Genelgeler Sonrası Geçici Olarak Kapatılan Gece Kulüpleri Ve Eğlence Mekanları Üzerinde Denetimlere Hız Kesmeden Devam Eden Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Eğlence Mekanlarında Toplanarak Parti Yapmaya Çalışanlara Da Göz Açtırmıyor. Bu Kapsamda Önceki Gün Sokağa Çıkma Kısıtlamasının Olduğu Saat 22.00 Sıralarında Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Rutin Denetimlere Devam Eden Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri , Yüksek Sesli Müziğin  Geldiğini Fark Etti. Bunun Üzerine Polis Ekipleri bara Baskın Düzenledi. Barın  İçerisinde Doğum Günü Partisi Düzenlendiği Gören Polis Ekipleri, İçeridekilerin Sokağa Çıkma Kısıtlamasını Delmelerinin Yanı Sıra Sosyal Mesafeye Uymadığını Ve Maske Takmadıklarını Belirledi.  Partiyi Sonlandıran avanos Polisi, ‘Umumi Hıfzısıhha Kanununa Muhalefet’ Suçundan 8 Kişiye 58 Lira İdari Para Cezası Uyguladı Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri  Denetimlere Hız Kesmeden Devam Edeceği Ve Hiçbir Şekilde Eğlence ve Parti Yapılmasını İzin Verilmeyeceği Öğrenildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ