Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Kalaba Kasabası ile Akarca Köyünü Ziyaret Etti

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Kalaba Kasabası ile Akarca Köyünü Ziyaret Etti

kaymakam kalaba (600 x 450)

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ ile beraberindeki daire amirleri Kalaba Belediye Başkanı Mustafa KÖROĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı Mustafa KÖROĞLU, Kaymakam Murat Çağrı ERDİNÇ’e Kalaba Kasabası hakkında bilgi verdi. Sonrasında belediye hizmet binasını gezen Kaymakam ERDİNÇ belediye çalışanları ile sohbet ederek işlerinde başarılar diledi. Buradan Hacı Nuri Yaralı Aile Sağlık Merkezini ziyaret eden Kaymakam ERDİNÇ bir dizi incelemelerde bulunarak kurumdan brifing aldı ve istek ve talepleri dinledi. Ardından Kalaba Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam ERDİNÇ okul müdüründen okul hakkında bilgi aldı. Okulun istek, talep ve sorunlarını dinledikten sonra sınıfları gezen Kaymakam ERDİNÇ bir dizi incelemelerde bulundu. Kasabadaki diğer okulları da gezen Kaymakam ERDİNÇ okullarda çeşitli incelemelerde bulunarak okul müdüründen brifing aldı ve istek ve talepleri dinledi.
Kalaba Kasabasındaki ziyaretlerinden sonra Akarca Köyünü ziyaret eden Kaymakamımızı burada köy muhtarı Murat DÖNMEZ karşıladı. Köyde bulunan kahvehanede köylüler ile bir araya gelen Kaymakamımız köyün sorunlarını, ihtiyaçlarını ve eksikliklerini dinledi. Köy halkı ile karşılıklı istişarede bulunan Kaymakamımız köyün talepleri konusunda beraberindeki daire amirlerine gerekli talimatları verdi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ