Avanos Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI ’nın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı.

Avanos Kaymakamı  Aziz GÖLBAŞI ’nın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı.

Avanos Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI   10 Nisan Polis Haftası Mesajında;

Polis Nizamnamesi ismiyle kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bu güne kadar, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, halkımızın can ve mal güvenliğini, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlayan, şartlar ne olursa olsun üstlenmiş olduğu sorumluluk bilincinde görevini layıkıyla 7/24  yerine getiren, gücünü Kanunlardan, desteğini halktan alan Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Türk Polis Teşkilatı, her dönem kendini geliştirmekte, yenilenen teknoloji ile birlikte kendini kuvvetlendirmektedir. Günümüz dünyasında ülke içindeki huzur ortamının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmekteyiz. Türk Polis Teşkilatı, yasaları korumak ve ülke bütünlüğüne zarar verecek her türlü faaliyetin önüne geçme konusunda ciddi bir görev üstlenerek ve almış olduğu bu sorumluluk bilinci ile görevini eksiksiz ve şeffaf bir şekilde yerine getirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. yıldönümünü ve tüm polislerimizin ‘Polis Gününü’ kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet, değerli gazilerimize şükranlarımı sunuyor, görevine devam eden ve emekli olan polislerimize fedakâr aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ