Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AMERİKA’NIN YENİ BAŞKANI DÜNYA’YI KARIŞTIRDI

AMERİKA’NIN YENİ BAŞKANI DÜNYA’YI KARIŞTIRDI

kemal-çelik-225x300

 

 

Kemal ÇELİK

Trump’un  Amerikanın 45. Başkanı seçilmesiyle   Dünya’da yer yerinden oynadı Amerika’da , ve Avrupa’da Üst aklın sokağa döktüğü insanlar Trump’u protesto etmek  için sokağa döküldü.  Neydi insanları sokağa  döken sebep Seçmenler  Hür iradesiyle sandık başına gitti ve Trump’u Başkan seçti. Ne Var Bunda  Demokrasinin gereği seçim yapıldı ve Trump kazandı hani Demokrasi havariliği Clinton kazansaydı bir şey yok çünkü Siyonistlere hizmet eden başkanla sıkıntı olmazdı. Barac Hüseyin Obama seçildiği zaman Müslümanlar olarak bize Amerikayı şirin göstermek için Zenci Başkan, Müslüman Başkan diye algı operasyonu yapıldı şirin göstermek için her yolu deneyenler Bu seçimlerle İdare edemeyeceklerini zannettikleri Trump’un başkanlığa gelmesini hazzedemediler. Ülkemizde 15 Temmuz Darbe girişiminin Müsebbibi Fethullah GÜLEN’i himayesine alan ve amaçları için kullanan CİA  FBI, ve Obama ve Cilinton Fetö’yü koruma kalkanı yıkıldı. Trump’un yardımcısı olması beklenen  Flynn, ABD’nin, elebaşı Gülen’e sığınak olmaması gerektiğine işaret ederek, “Arka bahçemiz Pensilvanya’ya rahatça yerleşmiş olan bu maskeli terör ve istikrarsızlık kaynağı tarafından Washington’ın gözü boyanırken NATO müttefikimiz Türkiye’ye engel olmak mantıksızdır. Türkiye’nin bakış açısıyla Washington, Türkiye’nin Usame bin Ladinine sığınak oluyor. 11 Eylül’den sonra Usame bin Ladin’in Türkiye’de güzel bir köyde yaşadığını ve aynı anda Türk vergi mükelleflerinin vergileriyle fonlanan 160 okulu işlettiğini öğrenseydik ne yapardık?” yorumunu yapmış, Hillary Clinton’un seçim çalışmalarına Fetullah Gülen’nin 2 Milyon Dolar Bağışta bulunduğunu düşünürsek  iade sürecinin hızlanacağı açıklamaları gündeme geldi.Almanya’da yayınlanan bir dergi açık açık Trump’a suikast zamanının geldiğini açıkça yazacak kadar ileri gitti,

Hatta Batıdaki Müttefiklerimiz Türkiye’yi bir kenara bırakıp tercihini PKK, PYD  ve  DHKP-C’den yana  kullanarak Türkiye’yi her yolla tehdit etmeye başladılar.

Gene Amerika Suriye’de PYD ‘yi  Türkiye’ye tercih etmedimi.  Yıllarca Türkiye’ye Stratejik ortağım demedimi ne oldu  İşin içine çıkar ve Üst aklın Büyük İsrail oyunu girince İşler bozuldu. Türkiye’deki 15 Temmuz Darbe Girişiminin Amerika’ın koordine ettiğini  sağır sultan bile duydu. İşin özü Trump önceki planlara uymayacağını seçim  vaatleriyle  seçmenlerine duyurdu ve Başkan seçildi.  Başkanlık Koltuğuna Ocak ayında oturması beklenen Trump’un koltuğa oturmadan  altından koltuğu çekmeye çalışıyorlar ve  en son  Kahin VANGA devreye sokuldu   ABD’nin 45. Başkanı ülkenin son başkanı olacak kehanetini ortaya attılar yani ABD’nin artık son demlerini yaşadığını Kahin VANGA’nın kehanetiyle dünyaya pompalıyorlar  İşin Özü Allah Ülkemizi Bütün Kötülüklerden korusun, Avrupanın ve ABD’nin şerrinden  korusun İnşaallah.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ