Zeki SAYAR Avanos Merkez Camiinde Teravih namazı Öncesi cemaate vaaz etti

Zeki SAYAR Avanos Merkez Camiinde Teravih namazı Öncesi cemaate vaaz etti

vaaaaz

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Sayın Zeki SAYAR Avanos Merkez Camiinde Teravih namazı Öncesi  cemaate vaaz etti.

Vaazında israf konusunda uyarı ve hatırlatmalarda bulundu. Beraber kılınan yatsı ve teravih namazından sonra sakal-ı şerif ziyareti yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığının programı çerçevesinde İl merkezi, Ürgüp ve Avanos’ ta vaaz ve nasihatte bulunmak üzere İlimizde bulunan Din İşleri Yüksek Kurulu üyesi Sayın Zeki Sayar’ ın İlçemizdeki programa Avanos’ ta müstesna bir gece İl Müftüsü Sayın Yakup Öztürk Derinkuyu Müftüsü Ramazan Gökmen Acıgöl Müftüsü Tahsin Mutlu Hacıbektaş Müftüsü Mustafa Bahacan, Ürgüp müftüsü A. Muhammet Çınar il müftü yardımcı yaşar Bolat katıldılar.

Program sonunda sayın zeki sayar bey’e il müftüsü sayın Yakup Öztürk bey’e  ve İlçe Müftülerine teşekkür eden Avanos İlçe Müftüsü Mehmet Fidan Ramazan akşamında Avanos’ ta müstesna bir gece yaşandığını camilerimizdeki cemaatimizin yapılan programdan çok faydalandığını ifade etti. Ayrıca günün yorgunluğuna ve iftardan sonra oluşan  rehabet’ e ramen erkenden gelip camilere gelerek yapılan sohbete göstermiş oldukları ilgiden dolayıda Camii cemaatinede ayrıca teşekkür etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ