ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!…

ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!…

beyzanur sabas

SATIR ARASINDAN

Beyzanur SABAS

21.Yüzyıl…Müslümanların ezildiği ve aşağılandığı , bebek katliamlarının genç, yaşlı,çocuk demeden, herkesin öldürüldüğü bombaların,kurşunların hedefi olan bedenler.Tek suçları demokrasinin, özgürlüğün sadece batı medeniyeti için olan bir dünya düzeninde yaşamaları.

Neden hep müslümanlar;eziyetlerin,katliamların,kurşunların ve bombaların hedefi oluyor.Orada yaşayanların akıllarında tek bir soru var;”Acaba benim sonum nasıl olacak?”Peki biz hiç onları düşündük mü?Kendimizi hiç onların yerine koyduk mu?”HAYIR!”O çocuklar,o anneler,o gençler ve o yaşlılar ölümü bekliyorlar.Yeni doğan bir bebeği düşünün; anne kokusuna hasret,babasının güven veren onu saran kollarına hasret.Bir çocuk, annesinin merhametinden, şefkatinden yoksun, babasının güven veren gözlerinden uzak, ölmeyi bekliyorlar.Belki o çocuklar,açlıktan,susuzluktan öleceklerini zannediyorlar. Ama hayır.O çocuklar bizim yüzümüzden ölüyorlar.Uyuduğumuz ve uyutulduğumuz için .Gözümüzü açıp perde arkasında yapılan katliamları görmediğimiz için,bilmediğimiz için.O beyaz ekranlara kendimizi kaptırdığımız için orada müslümanlar ölüyorlar.Onlar orada öldürülürken biz sustuğumuz için zalimler konuşuyor.Onlar orada şehadet getirirken ,biz sadece bir film gibi izliyoruz.

90’lı yıllarda kuzey buz denizinde sıkışan iki balinayı kurtarmak için seferber olan batı Suriyede ölen bebeklerin, yaşlıların, gençlerin ölümlerini sadece seyredişleri ve Suriye üzerinde emperyalist menfaatlerini düşünmelerinin adını demokrasi koymuşlardı.Bir müslüman için demokrasi yok.Demokrasi batı medeniyetini korumak ve doğu medeniyetini sömürmenin adıdır demokrasi.

Hatırlayın ABD Irak’ı işgal ederken biz ırak halkına demokrasi ,özgürlük gertirecez diyorlardı ve evet milyonlarca insanın ölümüyle,binlerce insanın ırzına geçerek ve neticede ülkeyi her gün patlayan bombalarla, bir terör örgütüne karşı bile güç yetiremeyen bir ülke konumuna düşürerek ve nihayetinde ülkeyi fiili olarak üçe bölerek gerçekleştirdiler.Şimdi Suriyede mazlum kanı akıtılarak ve ülke bölünerek özgürleştiriliyor.Bizim insanlık suçu dediğimiz bu vahşi saldırılara batı demokrasi diyor.

Terör saldırılarına Paris hedef oluyorsa tüm dünya liderlerini Parise toplar ve bu eylemin tüm insanlığa yapıldığı mesajlarına karşılık , bu tür terör eylemlerinin Türkiyede olması ya da bir İslam ülkesinde müslümanların hedefe konulması durumunda ise İslami terörizm olarak görülmektedir. Zamanı gelmedi mi hala!.Şimdiye kadar uyumadık mı?Yetmez mi bu kadar uyku Ey Müslüman! Unuttun mu? Peygamberimizin şu hadisini;”Ümmettin derdiyle dertlenmeyen bizden değildir.”dediğini.Kendine gel artık!Uyanma vakti.Gözlerini aç ve bak dünya da savaşlar hep İslam ülkelerinde terör hep bu topraklarda faaliyet gösteriyor.Siz hiç ABD de ya da Kanada da veyahut başka batılı ülkelerde faaliyet gösteren bir terör örgütü duydunuz mu?

Türkiye Suriyeden sonraki hedef ülkedir ve onlara göre dizayn edilmelidir.Bunu çeşitli yollarla beceremeyenler Fetö terör örgütüyle 15 Temmuzda bir askeri darbeyle gerçekleştirmek istediler.Türk halkı 15 Temmuzda zalimlere karşı direnişin nasıl olması gerektiğini bir vatan nasıl savunuluru tüm dünyaya gösterdiler.Müslüman kardeşinin Suriye’de ve daha nice yerde öldürüldüğüne bak.Bak ki göresin ,gör ki anlayasın.Zalimlerin susup bizim konuştuğumuz o günü sabırsızlıkla bekleyeceğim.Şunu unutmayın ki zalimler mazlumlardan güç alır.Yani parçalanmış , birlik olamamış mazlumlardan.ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ