Yine geldi 28 Şubat Sadece KONUŞANLAR….

Yine geldi 28 Şubat Sadece KONUŞANLAR….

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80

‘’Zalimler Sadece Yaşadığı Sürece Zulmedebilirler. Ama Allah’ın Adaleti Bakidir’’

‘’Müslüman Söylediklerinden ve Yaptıklarından Emin Olunacak Kişidir’’

“28 Şubat: Yargıtay Başsavcısının hazırladığı iddianamede Müslüman insanlar için‘Habis ur, kan emici vampirler’ benzetmesi yapıldı. İmam hatipliler için‘yarasa’ ifadeleri kullanıldı. İrtica, gerici, imam, örümcek kafa, sıkma baş gibi yaftalamalar kullanıldı. İrticai kadroların devlete sızdığı gerekçe gösterilip hukuksuz eylemlere imza atıldı.

“28 Şubat: Meselelere Rahmani bakan işadamlarını ekonomik olarak çökertmek için her türlü boykot uygulandı. Bazı şirketler ‘yeşil sermaye’ adıyla kumpasa alındı, zarar etmeleri için müfettiş gönderme, sermaye baskısı oluşturuldu. Kredi verilmeyip batırılmak istenen şirketler oldu.

“28 Şubat: Yasa dışı olarak kurulan ‘Batı Çalışma Grubu’nu deşifre ettiği için görevden alınıp yargılanan eski Emniyet İstihbarat Daire Başkan Vekili, 28 Şubat sürecinde MGK’nın devletin yetkisi dışında bir dinleme ekibi kurarak, illegal bir şekilde teknik takip yaptırdığını söyledi.

28 Şubat: Genelkurmay Başkanlığı, yüksek yargı organlarına ve basın mensuplarına brifingler düzenledi. Gelmeyenlere psikolojik baskı yapıldı. DGM Savcısı HSYK tarafından görevinden ihraç edildi.

28 Şubat: Tankların Sincan sokaklarında yürütülmesi, telefon tehditleri, faili meçhule kapı aralayacak hedef göstermeleri yaşandı. İçişleri Bakanı Meral Akşaner hanımefendiye, Başbakanımız Rahmetli Necmettin Erbakan’a hakaret eden ve ölüm tehditleri savuran komutanlar kayda girdi. İrtica korkusuyla halkın yaşantısına müdahale edildi. Bazıları ölümle tehdit edildi. İşten atıldılar ya da tayinleri çıkarıldı.

Bugün 28 Şubat mağduru olduğunu söyleyenlerin, bu zulmü gündemde tutup edebiyatını yapanların 28 Şubat mağduru ve karşıtlarına zulüm etmesi İMANI ve İMTİHANİ bir sınav olduğu, Makam, para ve siyasi İKBAL için İMANLARINI ve söylediklerini inkar etmeside bir İMTİHANDIR….

Biz bu İMTİHANIMIMIZDAN dün olduğu gibi bugünde dertlenmiyoruz ya SİZ……

Güç ve iktidar hırsı peşinde koşanların, dünyevi arzu peşinde ümmetin birliğine fitne sokanların, Allah’ın kelâmını ve Rasulullah’ın sünnetini yani hak olanı bâtıl ile yer değiştirip, nefsini ilâh edinenin” saldığı korkudan, saçtığı zehirden beni yegâne koruyacak Allah’a sığınıyorum.

Müslüman’ım diyenlerin Müslümanlara zulmetmediği bir dünya temennisi ile…….

En büyük cihad zalimin karşısına çıkıp; sen haksızsın demektir.

Saygılarımla Doç. Dr. Özden Taşğın

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ