YETER ARTIK! ÜMMETİN SABRINI ZORLAMAYIN

YETER ARTIK! ÜMMETİN SABRINI ZORLAMAYIN

tayfun hoca

Din-Bir-Sen Avanos Şube Başkanı Tayfun ONUR gündeme dair bir basın açıklaması yaptı  Tayfun ONUR  açıklamasında;İnsanlık tarihinin başlangıcından beri, Hazreti Adem’in çocukları Kabil’in Habil’i yani öz kardeşini öldürmesiyle başlayan Şeytana, Tagutlara ve Nefsine uyma süreci yeryüzünde Nemrutlarla Firavunlarla ve Ebu Cehillerle devam etmiştir.Zamanımızda onların yolunda olan Siyonist Emperyalist yöneticilerin dünyayı nasıl kan gölüne çevirdiklerini, kendi çıkarları için kendi öz kardeşlerini bile öldürecek kadar vahşileştiklerine dünya tarihi tekrar şahit olmuştur.

Bu hak ve batıl mücadelesi dün olduğu gibi bugün de, yarın da kıyamete kadar devam edecektir.  Bu zalimler geçmişten hiç ders ve ibret almamışlardır. O Firavunlar, Nemrutlar, Ebrehelerin başına gelenlerin bir gün bu Siyonistlerin de başına geleceğini düşünmemişlerdir. Bugün de kalkmış bu tagutların başı ABD Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacağını açıklıyor,  Ortadoğu’da yeni bir ateşin yanmasını istiyor.

Biz de diyoruz ki ey ABD Allah’ın izniyle bu ateş başta seni yakacak, çekin o kanlı ellerinizi Müslümanların kutsalından, artık yeter sabrımızı zorlamayın. İslam ülkelerinin, hiç zaman kaybetmeden bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu tepki gibi tepkilerini en yüksek perdeden ortaya koymaları gerektiğini ve kısır iç çekişmelerden uzak durulması gerektiğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ