VALİ İLHAMİ AKTAŞ UMUDA BİR ADIM TÜM ENGELLİLER DERNEĞİNİN İFTARINA KATILDI

VALİ İLHAMİ AKTAŞ UMUDA BİR ADIM TÜM ENGELLİLER DERNEĞİNİN İFTARINA KATILDI

UMUDA BİR ADIM

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş Hanımefendi Umuda bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına katıldı.
Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Tafana restoranda gerçekleştirilen iftar programına, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş Hanımefendi, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hüseyin Şener ve Eşi İlknur Şener Hanımefendi, Umuda bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hülya Belirir, davetliler, özel insanlar ve aileleri katıldı.
Programda; Umuda bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hülya Belirir, tüm davetlilerin Ramazan Ayını tebrik etti. İftar programı vesilesiyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belirir “özel insanlarımızı ve ailelerini bu özel gecede yalnız bırakmadığınız için herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.
Yapılan iftarın ardından Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş Hanımefendi, özel insanlar ve aileleri ile yakından ilgilendi, istek ve taleplerini dinledi.
Program sonunda, İlimiz Valisi İlhami Aktaş iftar programının hazırlanmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ