VALİ AKTAŞ’TAN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’ MESAJI ve “10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ’ MESAJI

VALİ AKTAŞ’TAN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’ MESAJI ve “10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ’ MESAJI

VALİ AKTAŞ

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında;

Türkiye’nin aydınlık geleceğe ulaşmasında büyük bir sorumluluğa sahip olan ve ülkesine, milletine hizmet etme azmiyle çalışan mülki idare amirleri, devletimizin en köklü, en temel, en önemli yapı taşlarıdır.

Milletimizin huzuru, refahı ve güvenliği için üstün bir vazife bilinciyle hareket eden, devleti ve hükümeti temsil sıfatıyla vatandaşın canının ve malının korunması için her türlü güvenlik önlemini alan, halkın taleplerini ve ihtiyaçlarını devlet adına tespit edip, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalar yapan devletin temel yapı taşları Mülki İdare Amirlerimizin meslek camiasındaki sorunlarının dile getirilmesi amacıyla; “10 Ocak İdareciler Günü” dayanışma, hatırlama ve meslekî misyonun canlı tutulması açısından önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; mensubu olmaktan gurur duyduğum ve bu özverili mesleği fedakarca yürüten tüm meslektaşlarımın 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutluyor, hayatlarını kaybeden ve görevi başında şehit düşen idarecilerimize Allah’tan rahmet diliyor, bütün mesai arkadaşlarıma aileleriyle birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir meslek hayatı temenni ediyorum.

İlhami AKTAŞ

Nevşehir Valisi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında;

“Günümüzde teknolojik gelişmeler sonucu ulaşmış olduğumuz bilgi çağında basının önemi daha da artmıştır. Özellikle sosyal medyanın giderek yaygınlaşması etik değerler ile objektif olmanın da önemini ortaya koymaktadır. Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, kamuoyunu gerçeklerle buluşturan, sahada ter döken sektör çalışanları, farklı görüşlerin seslendirilmesine de olanak sağlayarak, toplumu düşünmeye, araştırmaya ve doğru sonuçlara ulaşmaya yönlendirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta İlimiz gazetecileri olmak üzere tüm basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, aileleri ile birlikte, huzurlu ve başarılı günler diliyorum” dedi.

İlhami AKTAŞ

Nevşehir Valisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ