VALİ AKTAŞ TRAVEL TURKEY İZMİR 2017 FUARI AÇILIŞINA KATILDI

VALİ AKTAŞ TRAVEL TURKEY İZMİR 2017 FUARI  AÇILIŞINA KATILDI

izmir (600 x 381)

Turkey İzmir 2017 İl Partneri Nevşehir Turizm Fuarı’nın kapıları, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş tarafından açıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuar ve kongre açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Adana Valisi Mustafa Büyük, İTO Başkanı Ekrem Demirtaş, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve çok sayıda yabancı konuk katıldı.

Travel Turkey İzmir’in partner ili olan Nevşehir adına Vali Aktaş, Güneşin Kapadokya’da ayrı doğduğunu ifade ederek, olağanüstü güzellikte tarihi ve doğal değerlere sahip olan Kapadokya’nın Merkezi Nevşehir’e herkesi davet etti.

Dünya ve ülke turizminin İzmir’deki buluşması 11. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 36 farklı ülkeden 54 ilden 1284 firmanın katılımı ile Fuar İzmir’de 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Travel Turkey İzmir’in Partner İli Nevşehir ise olağanüstü güzellikte tarihi ve doğal değerlere sahip olan bölgesindeki otel ve acentaları, turizm alternatiflerini profesyonellere tanıtacak.

Travel Turkey İzmir’in partner İli Nevşehir, Kapadokya bölgesini 410 m2 stantta temsil edilecek.

Nevşehir’den katılan yerel yönetimler ve kurumlar:

Kapadokya Turizm Bölgesi Alt Yapı Hizmet Birliği (KAP-HİB) üyesi Belediyeler ve TÜRSAB Bölgesel Yürütme Kurulları (BYK) katıldı.

Turkey İzmir Turizm Fuarı’nın Nevşehir-Kapadokya Bölgesinin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağı belirtildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ