Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

VALİ AKTAŞ ;ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

VALİ AKTAŞ ;ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

KARNE

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Merkeze bağlı Göre Şehit Emre Fıstıkeken İlkokulu ve Göre Ortaokulu’nda düzenlenen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönem yarıyıl karne dağıtım törenine katıldı.

Törende; Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ve ilgili okul müdürleri hazır bulundu.

Karne Dağıtım Törenine; Vali İlhami Aktaş, Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ile birlikte velileri de katıldı.

Öğrencilere karnelerini sınıflarında veren Vali Aktaş; “Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun, umudunuzu, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak, iyi bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum. Yarıyıl tatilini eksikliklerinizi tamamlayacağınız, faydalı bilgiler öğreneceğiniz bir zaman dilimi olarak değerlendirin” dedi.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Aktaş, onlarla sohbet ederek hatıra fotoğraf da çekindi.

Daha sonra okul idaresine geçerek, yetkililerden okulların durumu hakkında bilgiler alan Vali Aktaş; “2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 1. Döneminde büyük emek sarf eden eğitim camiamızın, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin huzur dolu bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ